We hebben helaas nog geen technische specificaties van de 660S.
leden die ervaring blijken te hebben met de 660S, gezamenlijk zo'n 0 draaiuren. Elk lid kan zijn ervaring met deze prachtige machine toevoegen. Wordt ook lid »
Onlangs heeft Empl deze zware EH/W 200 BISON op bergingswagen Scania 660S 8×8 chassis afgeleverd aan het Luxemburgse Ministerie van Defensie (Lëtzebuerger Arméi). Op de uitschuifbare hoofdmast is een TR 200/7 hoofdlier gemonteerd met ruimte voor 2 reservewielen. Het voertuig heeft ook een kabelverlengingslier en een 8 t zelfbergingslier met verlenging naar voren, achteren en rechts, evenals een hydraulische steun. Aan de voorzijde van het voertuig is een bullbar met rambuffers gemonteerd. De op maat gemaakte opbergkisten, waarin alle trekgereedschappen (asvorken, rondstroppen, sluitingen, katrolset, sleepbril, enz.) en andere accessoires (gereedschapskast, spreider, bankschroef, watertank om handen te wassen, toegangsladders, enz.) passen,
Er komen momentele meerdere nieuwe Scania’s binnen bij Anton Oosterheerd. Zo is vandaag deze Scania 660S afgeleverd, die ik een paar weken terug nog bij Van Winkoop kon fotograferen. Dit zegt Scania Groningen over die truck: “Nieuwe Scania voor Anton Oosterheerd uit Nij Beets. Scania 660 S A6X2/4NB V8 King of the Road, volledig luchtgeveerd en van alle opties voorzien. Deze nieuwe V8 in combinatie met de G33CM versnellingsbak staat voor een laag brandstofverbruik en zeer hoge driveability Opbouw; CDW uit Zwolle en de werkplaats uit Groningen. Spuitwerk; van Winkoop uit Ermelo. Anton en Jantine gefeliciteerd!!, bedankt voor het vertrouwen.
De neuzen van Vlastuin zijn nogal in het nieuws de laatste tijd, want na de Krommenhoek Scania en de stoere FH torpedo kregen we nu nog zo'n dikke neus binnen, de nieuwe Scania 660 ST van Wiersma Olie & Techniek uit het Friese Oudehaske. De truck werd gepresenteerd tijdens het 150 jarig bestaan van het bedrijf.